Čakar donio Goraždu remi protiv Radnika - Goražde PRESS

Breaking

11. 02. 2017.

Čakar donio Goraždu remi protiv Radnika

Nogometaši federalnog prvoligaša Goražda danas su u Hadžićima odmjerili snage sa FK Radnik iz Hadžića, a konačan rezultat bio je 1:1.

Prvo poluvrijeme pripalo je Goraždu, koje je bolju igru krunisalo pogotkom Samira Čakara. U drugom poluvremenu, tačnije u 70. minuti član Druge lige FBiH grupa Centar dolazi do pogotka, za ujedno konačan rezultat susreta.

FK Goražde je u ovom susretu nastupalo u sastavu: Čulov, Čakar, Ferhatović,Adžem, Mirković, Korda, Zuko, Dučić, Geca, Hiroš, Berbić. Šef stručnog štaba: Nedžad Ušanović.

Goražde je prvi dio sezone okončalo na osmom mjestu Prve lige Federacije sa 22 osvojena boda , a Radnik iz Hadžića na četvrtom mjestu Druge lige FBiH grupa Centar sa 26 osvojenih bodova, šest manje od NK TOŠK.  FK Radnik Hadžići - FK Goražde 1:1 (0:1)