Fudbaleri Goražda poraženi od ekipe Orašja - Goražde PRESS

Breaking

01. 10. 2016.

Fudbaleri Goražda poraženi od ekipe Orašja

Orašje je seriju pobjeda nastavio u 9. kolu Prve lige protiv Goražda, a vodeći tim Prve lige je slavio s 4:1.

Orašje je u ovaj meč ušlo kao prvoplasirani tim, a i nakon devetog gola će na toj poziciji ostati.

U ovom meču su poveli u 27. minuti. Mrežu gostiju je načeo Šabić, da bi sedam minuta kasnije Pejić pogodio za 2:0.

Ipak, već u narednom napadu gosti se vraćaju u meč, a Damir Rovčanin je pogodio za 2:1.

Labudovi su bili bolji u nastavku meča, a u 64. minuti su stigli do novog gola. Za 3:1 pogodio je Lugavić, da bi u 88. minuti Zukić dovršio Goražde za konačnih 4:1.